GARNIER MIRACLE SKIN dieninis kremas_APŽVALGA

 

 

 

Mano Garnier Miracle Skin dieninio kremo bandymai prasidėjo daugiau nei prieš mėnesį. Kadangi žinojau jog šią apžvalgą pateiksiu jums norėjau įsitikinti tuo ką rašau.

Pačios pirmosios savybės išryškėjo jau po kelių bandymų, tačiau ne kartą teko įsitikinti jog norint suprasti ar priemonė tinkama ar ne, neužtenka išbandyti vieną kartą. Bet šiuo atveju net ir tęsiant bandymus pirmasis įspūdis išliko.

Kalbant iš gerosios pusės, visų pirma, mane nudžiugino kremo spalva. Nors ir teko skaityti nemažai apžvalgų, kuriose kremo spalva buvo nurodoma kaip didžiausias minusas, mano atveju ji kuo puikiausiai tiko. Oda tikrai atrodo natūraliai ir tolygiai.

Tačiau, kad ir kaip buvau sužavėta Garnier Miracle Skin spalva šiai priemonei dedu minusą dėl blizgesio. Vos pasitepus veidas, kaip aprašoma oficialioje apžvalgoje: “tampa švytintis”. Mano akimis jis atrodo, tarsi, susiriebalavęs, o tai žavesio tikrai nepriduoda.  Kartu su šiuo kremu naudojau kompaktinę pudrą blizgesiui paslėpti, tačiau po kelių valandų blizgesys vėl išlįsdavo ir veidą tekdavo sausinti servetėle arba vėl padengti lengvu birios pudros kiekiu. Tai man išties sukeldavo nemažą diskomfortą.

Taip pat, šis kremas turi ANTI-AGEING savybių: “Poveikis nuo senėjimo požymių: raukšlės ir pigmentinės dėmės atrodo sumažėjusios, oda – stangresnė, tvirtesnė ir intensyviai pamaitinta;“.Deja patvirtinti ar paneigti Garnier Miracle Skin veiksmingumą šiuo aspektu negaliu, nes kol kas neturiu ryškių raukšlių rezultatui įžvelgti.

Jeigu jums teko išbandyti šį kremą ir norite pasidalinti savo nuomone, palikite komentarą po šiuo įrašu.

 

Oficialią informaciją apie produktą rasite  ČIA.

 

kremas1

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Please like & share:

Comments

comments

linselfportrait

One Comment

  1. Geri pastebejimai, man jis nepatiko del lygiai tos pacios priezasties, na ir spalva siek tiek per tamsi palikdavo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *