GARNIER Ambre Solaire Sensitive Advanced ’15 vasaros naujienos

 

Rodos pastaruosius kelis metus gyvenu visai prie pat vandenyno. Vos keliolika minučių mašina ir jau galiu mirkyti kojas vandenyne ir mėgautis saulės voniomis, tačiau šios vasaros popietes praleistas paplūdimyje galėčiau suskaičiuoti ant dviejų rankų pirštų. Darbas, buitis ir man gyvybiškai svarbi kūrybinė veikla ima viršų. Džiugina bent tai, kad Portugalijoje vasara kur kas ilgesnė nei esu pratusi, tad artimiausių atostogų metu planuoju pasimėgauti jos teikiamais malonumais.

Gal ir keista, kad šią apsauginio nuo saulės kremo apžvalgą pateiksiu tik dabar, tačiau jau ne kartą esu minėjusi, kad prieš pateikdama savo išvadas apie produktus juos išbandau ne vieną ir ne du kartus.

Praėjusią vasarą turėjau gerą pamoką, kai prigulusi paplūdimyje lengvai snūstelėjau ir tik grįžus namo suvokiau, kad gan stipriai nudegiau dalį kūno. Neilgai trukus oda tiesiog nusilupo. Kas gali būti nemaloniau kai dar tik pats vasaros vidurys .. O pasekmės – pigmentinės dėmės dar matyti iki šiol.

Taigi šį kartą trumpai apžvelgsiu Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced produktus: Very High SPF50+ apsauginį kremą nuo saulės ir  After Sun kremą po deginimosi.

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Very High SPF50+ apsauginis kremas nuo saulės turi itin aukštą apsaugą nuo ultravioletinių spindulių. Priemonė sukurta specialiai jautriai ir šviesiai odai. Palyginus su kitais, tą pačią funkciją atliekančiais kremais, šis Garnier kremas įsigeria gana greitai. Taip pat nepalieka jokių riebumo žymių, tad kimbantis smėlis prie kūno nebėda. Tekstūra pakankamai švelni, primenanti kūno pienelį ir nepaliekanti baltų žymiu. Kvapas – neįkyrus. O svarbiausia kremas tikrai puikai apsaugo odą. Po to kai pradėjau naudoti šią apsauginę priemonę nei kartą neteko pergyventi dėl per daug paraudusios nuo saulės odos.

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced After Sun kremas po deginimosi su šaldomuoju efektu, skirtas sudrėkinti ir nuraminti nuo saulės sudirgusią odą. Priemonė,  kaip ir apsauginis kremas greitai įsigeria ir turi gan neutralų kvapą. Šio kremo drėkinimu likau patenkinta, tačiau pasigedau, kaip išskirtinumo pabrėžiamo šaldomojo efekto. Priemonė nieko per daug neišsiskyrė iš įprastų kremų. Galbūt kaip pliusą galėčiau išskirčiau jau minėtą neutralų kvapą. Tai aktualu tiems, kurie yra gana jautrūs kvapams. Na, o pati šiam kremui pasibaigus manau mielai rinksiuosi maloniai kvepiantį ir stipriau vėsinantį kūno kremą.

 

Gražaus paskutinio lietuviškos vasaros savaitgalio !

L.

main2

WP_20150809_16_37_45_Pro

ABOUT LOOK:

 SUNNIES – FREYRS, BRACELET – KARIKARTEL, HAT – SEASON BLUSH, BEACH TOWEL – SEASON BLUSH

 

Please like & share:

Comments

comments

linselfportrait

2 Comments

  1. Susan, Thank you ! It is written under the post. I’ve got them from KARIKARTEL 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *