APIE TRIKO

 

Net keista, kai pagalvoju jog vis dar atsimenu savo pirmąjį ir turbūt vienintelį turėtą triko.  Jį tada man nupirko mama, šokių pamokoms. O buvau dar visai maža, kokių septynių metų. Bodis buvo švelniai rausvos spalvos ir atrodė itin dailiai su baltais šokių bateliais. Deja, pasibaigus mano entuziazmui baigėsi ir šokių pamokos, po kurių mano dailioji apranga buvo užkišta giliausiam spintos kampe.

Visi šie prisiminimai iškilo kai prieš kelis metus Lietuvos žurnalų bei blogų puslapiai pradėjo mirgėti nuo straipsnių apie stilingų bodžių kūrėjus. O man asmeniškai triko niekada neatrodė nei patogus, nei kažkuo patrauklus drabužis,  jis visada asocijavosi tik su šokiu ar gimnastika. Tačiau kai prieš porą savaičių sulaukiau malonaus ir šilto laiško iš lietuviško prekės ženklo KAIP TU ?  nusprendžiau išbandyti vieną iš jų gaminių – triko. Kadangi kaip tik artėjo mano atostogos, kurias planavau praleisti Lietuvoje, pamaniau, kad bus įdomu išbandyti kažką naujo.  Ir taip į mano rankas atkeliavo gelmės mėlynumo bodis. Kad ir kaip būtų gaila, Lietuvoje derinio užfiksuoti nepavyko dėl itin niūraus ir lietingo oro, tad nusprendžiau jį įamžinti vos grįžus į Portugaliją.

Žinot tą nemalonų jausmą, kai vos pritūpus ar pasilenkus apsinuogina nugara, o gal ir pasimato jūsų apatinis trikotažas ? Nemalonu, tiesa?  Ypač vėsiuoju metų laiku. Pats geriausias to sprendimo būdas – bodis. Jis puikiai tinka tiek su kelnėmis, tiek su sijonu, tiek žiemą, tiek vasarą.  Taip pat dailiai priglunda bei šildo. Iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti – patogumo jausmas garantuotas.

Dabar suprantu, kad  visai be reikalo aš taip skeptiškai ir atsargiai žiūrėjau į labai staigiai Lietuvoje bei visoje Europoje paplitusį bodžių kultą. Visada maniau, kad tai tik dar viena trumpalaikės komercinės mados banga, kuri labai greitai nuslūgs, tačiau dėka KAIP TU ? supratau, kad už viso to slepiasi praktiškumas bei komforto jausmas. Jaustis patogiai galima ir stilingai.

L.

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

ABOUT LOOK:

BAG – SEASON BLUSH, BODYSUIT – KAIP TU ?  (SHOP HERE ) ,SUNNIES – FREYRS, SCARF – BOYFRIEND’S, COAT –  VALERIE STEVENS, SKIRT – HANDAMDE, RING – PRESENT

 

Please like & share:

Comments

comments

linselfportrait

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *