Naujieji Reebok laisvalaikio bateliai “Classic Leather”

Dėl tam tikrų techninių kliūčių mano įrašas gana vėlyvas, todėl nenustebčiau jeigu daugumai jau teko girdėti apie naujuosius Reebok laisvalaikio batelius “Classic Leather“. Bet jeigu ši žinia jūsų dar nepasiekė, kviečiu skaityti apie viską nuo pradžių.

Reebok ir reperio Kendrick Lamar bendradarbiavimas prasidėjo kai praėjusių metų balandžio mėnesį jis sukūrė pirmąją laisvalaikio batelių kolekciją Ventilator. Kaip rašoma įvairiuose šaltiniuose, ši kolekcija buvo viena laukiamiausių 2015 metais. Pristatydamas š kolekciją kaip inspiracijos šaltinį Kendrick Lamar paminėjo savo gimtąjį miestą Komptoną, esantį Kalifornijoje (Compton, California). Šia batelių kolekcija buvo siekiama atkreipti dėmesį į itin aktualią, tarp gaujų vyraujančią, smurto problemą (angl.anti-gang violence ) , todėl šių laisvalaikio batelių akcentu tapo raudonos ir mėlynos detalės. Šios spalvos simbolizuoja dvi didžiausias Amerikos grupuotes Bloods ir Crips. Sukūrus naująjį Classic Leather laisvalaikio batelių modelį ši svarbi žinutė, skatinanti sustabdyti tarp gaujų vykstantį smurtą, skleidžiama ir toliau.

Palyginus su pirmaisiais Ventilator kolekcijos bateliais naujieji Classic Leather beveik nepakito, tačiau būtent tai Reebok Ventilator gerbėjai įvertino kaip teigiamą žingsnį. Šiems laisvalaikio bateliams pasirinkta jau ir praėjusioje kolekcijoje naudota neutrali bazinė spalva, taip pat išlaikyta raudona bei mėlyna simbolika. Patobulintam batelių siluetui buvo pritaikytas naujas paviršinio audinio geometrinis išdėliojimas. Šiais pakeitimais buvo siekiama palengvinti batelių priežiurą bei padaryti juos dar patogesnius, tinkamus tiek vaikinams, tiek merginoms . Daugumoje šaltinių naujųjų Classic Leather dizainas  įvardinamas kaip nepavaldus laikui.
             
Naujieji Classic Leather prekyboje pasirodė 2016 sausio 16 dieną.
 Parengė: Lina 

 

3FT

2FT

 

 

 

 

 

Please like & share:

Comments

comments

linselfportrait

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *