Maybelline Super Stay 3D Gel Effect viršutinis nagų lako sluoksnis

 

Po gana ilgos pertraukos grįžtu su trumpomis grožio priemonių apžvalgomis. Išbandytų ir dar neapžvelgtų grožio produktų sąrašas susikaupė gana ilgas, todėl nusprendžiau, kad jau pats laikas kibti į darbą.

Pats pirmasis mano sąraše – Maybelline Super Stay 3D Gel Effect viršutinis nagų lako sluoksnis.  Jis nagams suteikia gelinį efektą ir padeda nagų lakui išlikti ilgiau. Aprašyme taip pat minima, jog ši naujovė apsaugo nagų lako paviršių nuo lūžinėjimo bei UV spindulių. Skamba išties puikiai, tiesa ? Tikrai nežinau kaip del UV apsaugos, tačiau kitus aspektus turėjau galimybę  įvertinti. 

Prieš ruošdama nuotraukas šiam įrašui Maybelline Super Stay 3D Gel Effect nusprendžiau išbandyti su kita šios kompanijos priemone – labai greitai džiūnančiu nagų laku Maybelline’s Express Finish 40s. Nors gamintojai žada jog manikiūras išliks apie 10 dienų, buvau beveik tikra, kad tai neįmanoma. Na ir buvau teisi. Tačiau net ir tai, kad manikiūras išliko keletą dienų ilgiau nei esu įpratusi mane nudžiugino. Asmeniškai man paprastas nagų lakavimas išlieka apie 3-4 dienas, o su šia Maybelline priemone net iki 6-7. Dar skiriu laaabai didelį pliusą dėl itin patogaus šepetėlio dizaino. O, kad visi nagų lakai turėtu tokio tipo išgaubtus šepetėlius ! 

Nenorėdama jums pateikti tik pirminio įspudžio, kuris kaip žinia nevisada būna teisingas, Super Stay 3D Gel Effect išbandžiau su trimis skirtingais nagų lakais. Visais atvejais rezultatu likau labai patenkinta, ne tik dėl ilgiau išliekančio katik nudažytų nagų įspūdžio, bet taip pat dėl dailaus gelinio efekto.

 

L

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

Please like & share:

Comments

comments

linselfportrait

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *