L’orèal Nutri Gold Extraordinary Naktinis kremas/kaukė

Esu tikra, jog beveik kiekviena mergina veido kremą įvardintų kaip pagrindinę ir svarbiausią kasdieninio naudojimo grožio priemonę. Aš taip pat ne išimtis, tačiau būsiu atvira, niekada iki šiol neteko naudoti vien nakčiai skirtos veido priemonės. Neskaičiuojant įvairių aliejų visada turėdavau tik vieną veido kremą skirtą tiek dienai, tiek nakčiai. Rasti puikiai tinkantį kremą visada būdavo ir yra gana nemažas iššūkis. Būtent dėl šios priežasties net neturėjau minties leistis į naktinio kremo ar kaukės paieškas.

Kaip tik vakar, po beveik šešių mėnesių naudojimo, ištuštinau L’orèal Nutri Gold Extraordinary naktinio veido kremo/kaukės indelį (ačiū L’orèal už suteiktą galimybę išbandyti ). Tikrai nežinau kodėl taip ilgai delsiau paruošti šią apžvalgą, turint omeny tai, jog mano atsiliepimai patys geriausi. Visų pirma, mane nudžiugino stiklinis kremo indelis. Vien dėl puikaus pateikimo  ši priemonė mane išties suintrigavo.

L’orèal Nutri Gold Extraordinary naktinį kremą bei kaukę rekomenduojama naudoti tris kartus per savaitę. Naudojimo instrukcija apačioje:

1 (1)

 

Kremo konsistencija išties maloni, tačiau tinkamesnė šaltajam metų sezonui, vasarai gali pasirodyti kiek sunkoka. Beje, tinka visiems odos tipams. Vos prilietus veidą priemonė, tarsi, suskystėja. Visam veidui padengti  užtenka labai mažo kiekio, dėl šios priežasties, kaip ir minėjau, kremą naudojau beveik šešis mėnesius. Įmasažavus jis labai greit įsigeria ir oda įgauna matiškumo bei tampa, tarsi, šilkinė. Po kelių minučių kvapas lieka neutralus ir neerzina. Vienintelis dalykas, kuris mane šiek tiek suglumino, tai smulkios blizgios dalelės. Visada laikiausi tokios nuomonė jog kremas padengus turėtų būti nematomas.

Pati asmeniškai L’orèal Nutri Gold Extraordinary dažniau naudojau kaip naktinį kremą, o ne kaip kaukę. Jis puikiai sureguliavo mano sausos, bei greit besiriebaluojančios odos problemą, na bent nakčiai… Regis, pats laikas įsigyti ir išbandyti L’orèal Nutri Gold Extraordinary dieninį kremą.

 

L.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Rekomenduoju.

Please like & share:

Comments

comments

linselfportrait

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *