Apie laikinas tatuiruotes + naujas OOTD

 

 

Tikrai kiekvienas iš mūsų turime draugų ar pažįstamų, kurie savo kūną yra arba ketina papuošti tatuiruote. Vieniems tai kažką ypatingo ir svarbaus reiškiantis simbolis, o kitiems tiesiog gražus piešinys. Bet dėl vieno esu tikra – kiekvienas blaivaus proto žmogus prieš darydamasis tatuiruotę su šia idėja gyvena gana ilgą laiko tarpą, kol galiausiai pasiryžta arba ne. Šiam sprendimui labai dažnai  įtakos turi draugai bei šeimos nariai, o kartais tai padaryti pastumi tam tikri gyvenimo įvykiai, kuriuos norima įamžinti.

Bet ka daryti jei labai nori, bet dvejoji ar susigyvensi su amžinu kūno piešiniu ? Pati ant savo kūno tatuiruotės neturiu ir tiesą pasakius, apie ją net negalvoju, todėl akivaizdu jog patarimo iš savo asmeninės patirties neduosiu. Tačiau visai nesenai turėjau galimybę susipažinti su nauju Nieko Rimto projektu: Lietuvos dailininkų kurta laikinųjų tatuiruočių kolekcija ir žinoma keletą iš jų išbandyti. Visa kolekcija galite išvysti paspaudę ant šios NUORODOS. Mane asmeniškai labiausiai sužavėjo be galo jautrūs ir jaukūs Sigutės Ach piešiniai.

Tiesa, turbūt jau daugelis pastebėjote jog pastaruoju metu  laikinosios tatuiruotės tapo toli gražu ne vien mažų vaikų žaidimo priemone ir priimamos kiek kitaip nei anksčiau. Jau daugiau nei keletą vasarų iš eilės Instagarm profiliai bei socialinių tiklų paskyros mirgėte mirga nuo metalizuotomis laikinosiomis tatuiruotėmis puoštų įdegusių kūnų. Bet šį kartą ne apie jas, o apie išties nuotaikingą Nieko Rimto kolekciją. Joje rasite visko: nuo gana realistinių Linos Eitmantytės-Valužienės iki visiškai fantastinių Tanios Rex personažų. Visko po truputi kiekvieno skoniui ir fantazijai.

Grįžtant prie klausimo: “Ką daryti jei neesi tikras ar susigyvensi su tatuiruote ?” – mano atsakymas jums, kaip jau turbūt supratote, yra  laikinosios tatuiruotės. Išsirink vieną ar kelias mėgstamiausias ir prisiklijuok toje kūno vietoje, kurioje svajoji turėti tikrąją. Tai tikrai puikus testas ir gali padėti apsispręsti. Nors tatuiruotės darytis ir neplanuoju,  jau po kelių dienų (išsilaikė apie 3 dienas) norėjos ją nusiplauti. Ir visai nesvarbu, kad piešinys man labai patiko, tiesiog dar kartą isitikinau jog amžinosios kūno puošmenos ne man. Na bent kolkas.  Tačiau tai be galo gera ideja vasaros festivaliams ar vakarėliams, toms progoms kai norisi išsiskirti.

Šiam įrašui iliustruoti pasirinkau vieną iš mėgstamiausių Sigutes Ach piešinių, kuriuo keliom dienom papuošiau savo nugarą.

 

O ką manote apie laikinas tatuiruotes jūs?

 

 

 

Šilčiausi linkėjimai,

Lina

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Diapositivo1

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

ABOUT LOOK:

DRESS – SH, SANDALS – VERO CUOIO (BATŲ KALNAS), CLUTCH – SEASON BLUSH, SUNNIES – FREYRS , NECKLACE – SEASON BLUSH, BRACELET – MONTON

 

 

 

__________

*Tai nėra užsakytas pranešimas

 

 

 

 

 

Please like & share:

Comments

comments

linselfportrait

3 Comments

  1. Na teisingai, jeigu neesi apsisprendęs arba nori išsibandyti, ar “patogu” bus su tatuiruote pasidaryk laikina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *