L’Oréal Paris Nude Magique Cushion makiaŽo pagrindo APŽVALGA

 

Vasara jau beveik baigės, tad skubu paviešinti jau kurį laiką paruoštą apžvalgą apie L’Oréal Paris Nude Magique Cushion makiažo pagrindą. Kodėl skubu ? Ogi todėl, kad, mano nuomone, šis makiažo pagrindas pats tinkamiausias šiltoms vasaros dienoms, būtent tada, kai nesinori savo veido odos apkrauti įvairiomis maskavimo priemonėmis.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Tik nesakykit, kad jūsų nesužavėjo ir nesuintrigavo šios priemonės pakuotės dizainas: toks mergaitiškas, dailus ir itin malonus akiai. Taip pat, labai patogus naudoti bei nešiotis su savimi rankinėje. Viduje esanti porėta pagalvėlė pripildyta skysto makiažo pagrindo, kuris ant veido paskirstomas specialiu, kaip rašoma, skysčio nesugeriančiu aplikatoriumi. Tiesa, kartais priemonę aplikuoju teptuko pagalba, tačiau paskirstymui naudoju tam skirtą aplikatorių.

Drąsiai galiu teigti jog tai vienas iš tų atvejų, kai viršelis atitinka turinį. Ši priemonė veidui suteikia natūraliai gaivios ir švytinčios odos efektą. Reikėtų paminėti, kad L´oreal Nude Magique Cushion yra itin lengvai dengianti makiažo priemonė. Susidarė toks įspūdis, kad šios priemonės tiesiog neįmanoma padauginti. Iš visų keturių, Lietuvoje parduodamų atslapvių, man labiausiai tiko naudojamas PORCELAIN, kuris puikiai atkartojo mano šviesios veido odos spalvą. Tačiau galiu pripažinti, kad tokį lengvą makiažo pagrindą renkuosi tik kasdieniniam naudojimui vasaros metu. Taipogi, kaip didelį privalumą įžvelgiau itin vasarai aktualią SPF 25 apsaugą nuo UV spindulių.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

Išvada: Jeigu tavo oda nėra itin problematiška, beveik neturi ką maskuoti, tačiau nori lygiau atrodančios veido odos ar tiesiog ieškai itin lengvos konsistencijos makiažo pagrindo – L´oreal Nude Magique Cushion  tau kaip tik.

 

Šilčiausi linkėjimai,

Lina

Please like & share:

Comments

comments

linselfportrait

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *