Veido kontūravimo priemonės: Maybelline Master Contour ir Infallible Sculpt_LT

 

Balandžio mėnesį į mano rankas pakliuvo dvi skirtingos kontūravimo naujienos. Viena iš jų  Maybelline Master Contour pieštukas, o kita –  L’Oreal Infallible Sculpt veido kontūravimo paletė. Dvi vienodos paskirties, tačiau iš pirmo žvilgsnio itin skirtingos priemonės Lietuvoje prekybos vietose pasirodžiusios dar praėjusį pavasarį.

Užteko abi išmėginti vos kelis kartus, kad išsirinkčiau savo favoritę. Pagrindiniai rodikliai renkantis veido kontūravimo priemones yra spalva bei tekstūra. Infallible Sculpt veido kontūravimo paletė pasirodė labai riebi ir jos niekaip nepavykdavo gražiai paskirstyti. Veidas atrodydavo tarsi dėmėtas. Taip pat, tamsusis atspalvis, skirtas veido kontūrams paryškinti  pasirodė per rausvas. Nors apie šią priemonę teko girdėti gana daug gerų atsiliepimų man netiko nei tekstūra, nei atspalviai.

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

.

Na, o su Maybelline Master Contour viskas buvo visiškai kitaip. Visų pirma, Master Contour be galo patogu ir paprasta naudoti. Kas gali būti patogiau veido kontūravimui nei pieštuko formos priemonė. Na, galbūt tik toks pats dvipusio pieštuko variantas, nes pastebėjau jog kartais skubant nubrėždavau šviesųjį stpalvį tolygiai su tamsiuoju arba atvirkščiai. Bet nepaisant šio aspekto likau labai sužavėta. Master Contour konsistencija sausesnė nei L’Oreal kontūravimo patetės, todėl puikiai tiko mano sausai, tačiau greit besiriebaluojančiai veido odai. Atspalviai atrodo natūraliai ir gražiai pasiskirsto. Jau nuo pat pirmo bandymo ši priemonė tapo mano kasdienio makiažo dalimi. Naudojant bent penkis kartus per savaitę pastaruosius tris mėnesius pieštuko sunaudojau tik pusę, tad manau jog likučio pilnai užteks iki metų galo.

 

wp_20160806_19_33_25_pro-2

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

Šilčiausi linkėjimai,

Lina

 

 

 

 

 

Please like & share:

Comments

comments

linselfportrait

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *