AGELESS WINTER´S MUST HAVE – THE SWEATER | AMŽINAS ŽIEMOS MUST HAVE – MEGZTINIS

 

Turbūt kiekvieną iš mūsų atvėsus orams apima noras įsigyti kažką naujo ir taip atnaujinti savo garderobą. Nesumeluosiu sakydama jog vienu iš pagrindinių pirkinių dažniausiai tampa šiltas ir jaukus megztinis.

Šiemet turbūt pirmą kartą ir pati leidausi į tobulo megztinio paieškas. Iki šiol naujus rūbus įsigydavau gana spontaniškai, tačiau šį kartą gerai apsvarsčiau ko man iš tikrųjų reikia naujam sezonui ir vienas iš pirkinių buvo būtent jau minėtas megztinis.

Šiame įraše norėčiau pristatyti savo TOP 5 megztinių kategorijas. Kas žino, galbūt ir jus šios nuotraukos įkvėps atsinaujinti.

 

TURTLE NECK

Tai neabejotinas mano šių metų favoritas. Galbūt todėl, kad tokio tipo megztinius turėjau vos kelis, o šiemet juos, tarsi, atradau iš naujo. Puikus būdas apsaugoti kaklą nuo šalčio ir atrodyti stilingai. Galite rinktis iš itin plataus ir netvarkingo, siauresnio ar visiškai prigludusio kaklo modelių. Būtent tokio tipo naujas megztinis guli mano spintoje vis dar laukdamas į Portugaliją neskubančių šaltų dienų. Labai nekantrauju apsivilkti ir jums parodyt !

turtle-neck-su-uzrasu

turtle-neck

Image source: pinterest.com

 

CHUNKY

Dar vienas puikus pasirinkimas itin šaltiems orams. Kažkada būdama maža tokius storus ir stambaus rašto megztinius vilkėdavau po striuke, kai bėgdavau į kiemą čiuožinėti su rogutėmis ar žaisti sniege. Na, o dabar mielai derinčiau prie tiesių klasikinių kelnių aukštu liemeniu ar itin prigludusių džinsų. Kontrastai žavi.

chunky

chunky2-su-uzrasu

Image source: pinterest.com

 

LONG CARDIGAN

Ilgas megztinis itin geras pasirinkimas merginoms, kurios nemėgsta perpildytos spintos arba tiesiog negali sau leisti įsigyti kelių modelių megztinius, tačiau vistiek nori kasdien atrodyti įvairiai ir stilingai. Su vienu tokio tipo megztiniu galima sukurti labai daug skirtingų derinių, tereikia jį priderinti prie jau turimų įdomių palaidinių, marškinių ar suknelių. Fantazijai nėra ribų.

cardigan

Image source: pinterest.com

 

OVERSIZED ROUND NECK PULLOVER

Kuo didesnis – tuo geriau, tik belieka dailiai atsiraitoti rankoves. Taip pat, po megztiniu galite apsivilkti marškinius, taip neatrodysite itin kasdieniškai ir deriniui suteksite išskirtinumo.

round-neck-su-uzrasu

Image source: pinterest.com

 

OUTSTANDING

Tokį megztinį tūrbut galima prilyginti meno kūriniui. Aukštu kaklu, platūs ar itin sunkūs megztiniai dekoruojami pačiomis įvairiausiomis detalėmis bei spalvomis. Su tokiu apdaru išlikti nepastebėtai tiesiog neįmanoma. Rodos ir jokių papuošalų nebereikia, o pagrindiniu aprangos derinio akcentu neabejotinai tampa pats megztinis.

outstanding

Image source: pinterest.com

 

SWEATER DRESS

Toms, kurios rytais nemėgsta ilgai stoviniuoti prie veidrodžio ir galvoti ką apsirengti. Puikiai atrodo ir prie aulinių, ir prie ilgų batų iki kelių. Šilta, stilinga ir  paprasta nešioti. Ar jau turi tokią ?

dress-su-uzrasu

Image source: pinterest.com

 

Have a nice autumn and have fun with your outfits ! | Gražaus ir stilingo rudens

Lina

Please like & share:

Comments

comments

linselfportrait

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *