L’ORÉAL Brow Artist Maker antakių pieštukas

 

Paskutiniu metu kosmetikos priemonių naujovių skirtų būtent antakiams laukiu labiausiai. Kai tik išvydau L’ORÉAL Brow Artist Maker dvipusį antakių pieštuką likau labai sužavėta, nes idėja pasirodė išties puiki.

Kitaip nei visada, šį kartą norėčiau užbėgti įvykiams už akių ir pasakyti jog taip sužavėjusi priemonė išties pateisino mano lūkesčius. Išsukamas pieštukas minkštas ir praktiškas, jo užteks tikrai ilgam. Tačiau keletą pastebėjimų vis dėl to turiu. Visų pirma apie patį pieštuką. Jis tarnavo puikiai tol, kol buvo naujas ir gana smailus (kaip nuotraukoje). Po kurio laiko nubukęs pieštuko galas mano antakiams tiesiog pasidarė per platus. Sprendimas paprastas – pieštuką šiek tiek pasidrožti.

Deja, pilnai antakiams suformuoti esamo tankaus šepetėlio man nepakanka. Į pagalbą papildomai pasitelkiu siaurą šepetelį antakiams suformuoti, o platųjį naudojau jiems užpildyti. L’ORÉAL Brow Artist Maker rekomenduočiau merginoms turinčioms natūraliai plačius antakius. Tikrai liksite patenkintos.

Iš dviejų Lietuvoje parduodamų spalvų man tobulai tiko 04 Dark Brunette. Šviesesnių plaukų merginos gali rinktis lengvesnį rusvą atspalvį 02 Light Blonde. Antakiai išlieka ryškūs visą dieną, o svarbiausia nusivalo be jokio vargo.

 

L.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

Kaina 7,99 Eur

Please like & share:

Comments

comments

linselfportrait

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *