Lūpų dažai Maybelline COLOR SENSATIONAL

Šį ir artėjantį pavasario sezoną visur itin akcentuojamos padažytos lūpos. Visos kosmetikos parduotuvės prisipildė naujienomis: nuo netradicinių iki itin matinių spalvų lūpų dažų. Turbūt net ir tos, kurios anksčiau beveik “nedraugavo” su ryškesnėmis lūpomis (kaip ir aš) šį sezoną ryžosi paeksperimentuoti ir įsigyti kažką naujo.

Jau senai nėra naujiena dienos metu gatvėje sutikti merginą su itin tamsiomis bordo lūpomis (bent jau Portugalijoje). Daugelis moterų tikrai žino, jog teisingai parinkti ryškūs lūpų dažai pagyvina net ir patį nuobodžiausią derinį.

Šį kartą išbandžiau iš Maybelline gautus kelių skirtingų Color Sensational linijų lūpų dažus:

  • 882 FIERY FUCHSIA                Color Sensational Loaded Bolds  /matinis
  • 885 MIDNIGHT MERLOT    Color Sensational  Loaded Bolds  /matinis
  • 886 BERRY BOSSY                    Color Sensational  Loaded Bolds  /matinis
  • 904 VIVID ROSE                          Color Sensational Vivids Lipstick
  • 932 CLAY CRUSH                       Color Sensational Creamy Mattes Lipstick /matinis

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Visų pirma norėčiau paminėti jog esu didelė matinių lūpų dažų gerbėja, tačiau jie tikrai reikalauja išskirtinio kruopštumo. Labai dažnai dažantis lūpas tokio tipo dažais tampa paprasčiausiai neįmanoma apsieiti be pieštuko. Šiuo atveju man taip atsitiko su visomis tamsesnėmis matinėmis spalvomis. Pasidažyti ilgai nestovint prie veidrodžio sugebėjau tik su 932 CLAY CRUSH, kadangi tai šviesi ir neįpareigojanti spalva. Taip pat, su  904 VIVID ROSE, nes šie lūpų dažai nėra matiniai ir tepasi kur kas lengviau nei kiti.

Visų nuotraukose matomų lūpų dažų kokybe esu išties patenkinta. Spalvos stipriai pigmentuotos ir išsilaiko ilgai. Deja, toli gražu ne visi atspalviai man tiko ir patiko. Tačiau vistiek ryžausi juos visus išbandyti eidama į darbą ar vakarienės su draugais, ne tik namie priešais veidrodį. Jau po pirmo bandymo supratau jog  šalti: 885 MIDNIGHT MERLOT bei 886 BERRY BOSSY atspalviai – ne man. Su šiomis spalvomis atrodau itin išbalus ir tiesiog nesijaučiau savimi, tačiau tikrai neatmetu galimybės joms suteikti antrą šansą ir išbandyti su kitokiu aprangos deriniu. Abiem atvejais buvau pasirinkus juodą aprangą ir atrodžiau išties niūriai.

Tikrai niekad nemaniau, kad man patiks save matyti pasidažiusią rožiniais lūpų dažais. Mano didžiausiai nuostabai 882 FIERY FUCHSIA  su lengva vasariška suknele – atrodė puikiai. Taip, pirmą kartą šią spalvą išbandžiau rugsėjo mėnesį, kai pietų Portugaliją dar kaitino +30-35 laipsnių temperatūra. Dirbant ofise, mano nuomone, ši spalvą yra per daug aktyvi. Na, o 904 VIVID ROSE atrodo kiek per daug “barbiškai”. Skonio reikalas.

Taip pat, labai norėčiau išskirti savo favoritę, tai – 932 CLAY CRUSH. Manau ši spalva tiesiog tobula! Puikiai tinka prie bet kokio makiažo ir bet kokiai progai. Šie lūpų dažai visada yra mano rankinės mini kosmetinėje. Net neabejoju, jog jie man pasibaigs patys pirmieji.

Nebijokit eksperimentuoti ir jūs!

 

L.

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES882 FIERY FUCHSIA

SAMSUNG CAMERA PICTURES904 VIVID ROSE

SAMSUNG CAMERA PICTURES904 VIVID ROSE

SAMSUNG CAMERA PICTURES932 CLAY CRUSH

SAMSUNG CAMERA PICTURES886 BERRY BOSSY

SAMSUNG CAMERA PICTURES

885 MIDNIGHT MERLOT

 

 

 

 

 

Please like & share:

Comments

comments

linselfportrait

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *