Skysti matiniai lųpų dažai: Maybelline ir NYX

Šiame įraše vėl grįžtu prie matinių lūpų dažų, tačiau šį kartą prie skystų. Šiek tiek užbėgdama įvykiams už akių pasakysiu jog skysti matiniai lūpų dažai man patinka dėl to, kad su jais išties paprasta gražiai pasidažyti. Teptukas tikrai supaprastina procesą. Kai kosmetinėje tuo pačiu metu atsiduria dviejų skirtingų firmų beveik identiškos priemonės nepalyginti būtų mažų mažiausiai keista.

Kreminės konsistencijos Color Sensational Maybelline Vivid Matte Liquid nėra itin pigmentuoti ir nusivalo palyginus legvai. Tikrai nebaisu netyčia nubrėžti kreivos linijos. hah. Juk visoms kartais sudreba ranka. Spalva “nusivalgo” maždaug po dviejų valandų. 50 Nude Thrill atspalvį suvaldyti tikrai nesunku, na, o tobulam efektui išgauti su 30 Fuchsia Ecsasty ar kitu ryškesniu atspalviu patarčiau į pagalbą pasitelkti lūpų pieštuką. Konsistencija gana riebi ir lipni, kaip daugumos blizgių. Matiškumo, kokį paprastai galite išgauti su tradiciniais matiniais lūpų dažais, deja, bet neišgausite. Nepaisant to, simpatiją 50 Nude Thrill atspalviui tikrai pajutau.

Tiesa, su NYX situacija šiek tiek kitokia. Mano bandyti Prague spalvos NYX Soft Matte Lip Cream lūpų dažai yra labiau pigmentuoti nei pastarieji Maybelline Vivid Matte Liquid. Jie šiek tiek įsigeria į pačias lūpas, tad ir nuvalyti nėra taip paprasta. Tam tikrai prireiks makiažo valiklio. Aplikatorius labai švelnus ir patogus naudoti. Mano išbandyta spalva Prague išties intensyvi ir tepasi labai tolygiai. Išdžiuvus tampa matinė ir išlieka iki trijų valandų. Pilnai išdžiuvę dažai beveik nepalieka jokios žymės ant stiklinės.

NYX Soft Matte Lip Cream minusas atsiskleidė dienos bėgyje, papildomai aplikuojant lūpų dažus. Kai po kurio laiko ateina laikas pakartotinai aplikuoti priemonę labai svarbu senąjį sluoksnį lengvai nubraukti servetėle. Kodėl? Todėl, kad nuolat pakartotinai aplikuojant dažus lūpos pradeda atrodyti labai netvarkingai, ant lūpų atsiranda tamsesni dažų gumuliukai. Puikiai pamenu, kai kai pirmą kartą nusprendusi juos išbandyti nuėjusi į darbą nekantravau greičiau grįžti namo ir nusivalyti dažų perteklių. O ir pats valymo procesas tikrai užtruko. Na, o dabar, kai jau žinau kaip išgauti maksimalų rezultatą, ateityje taip pat planuoju išbandyti mano taip mėgstamus natūralesnius atspalvius iš NYX Soft Matte Lip Cream linijos.

Mažiau ar daugiau pigmento – kiekvienam pagal poreikį, tačiau, mano nuomone, skysti lūpų dažai tikrai nėra atsvari alternatyva įprastiems matt lūpų dažams ruošiantis ypatingam vakarui ar renginiui. Na, o kaip kasdieninio vartojimo priemonė – verta dėmesio.

 

Lina

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Maybelline Vivid Matte Liquid, 30 Fuchsia Ecsasty

SAMSUNG CAMERA PICTURESMaybelline Vivid Matte Liquid, 50 Nude Thrill

SAMSUNG CAMERA PICTURESNYX Soft Matte Lip Cream, Prague

Please like & share:

Comments

comments

linselfportrait

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *