VLOGMAS? + mano REKOMENDACIJOS

 

Pirmosios gruodžio savaitės tiesiog skrieste praskriejo, o tai reiškia jog Kalėdos jau visai čia pat. Žinodama, kad Kalėdos šiais metais man taip pat reiškia atostogos, negaliu nesišypsoti kiekvieną dieną. Paprastai žiemos šventės man asocijuojasi su išpuoštomis centrinėmis miesto aikštėmis, pusnimis sniego, kvepiančiu karštu vynu ir jaukiai ilgais vakarais su pačiais artimiausiais žiūrint Kalėdinius filmus. Tačiau šiemet pradėjau dar vieną smagią tradiciją, tiesa, kaip žiūrovė, kurią jau kelinti metai iš eilės tęsia daugelis aktyviausių vlogerių, tai – VLOGMAS.

Tiems, kas dar apie tai dar negirdėjo: Vlogmas trumpai galėčiau apibūdinti kaip video tinklaraštininkų Kalėdų laukimą, kuris kiekvieną dieną pažymimas naujais vlogais, jais dalinantis nuo gruodžio pirmos dienos iki pat Kalėdų. Apie ką pastarieji- spręsti tik patiems kūrėjams, tačiau video dažnumas ir pastovumas bei vyraujanti šventinė atmosfera yra patys svarbiausi dalykai. Jei kalbant nuoširdžiai, tikrai gerbiu tuos, kurie pasiryžo, nes nutuokiu kiek laiko ir užsispyrimo tai reikalauja.

Tiesa, pati įvairius video tinklaraščius sekti pradėjau tik šiemet ir jau nebeįsivaizduoju savo kasdienybės be jų. Tai savotiškas narkotikas pakeitęs antraplanį įprastų televizijos laidų žiūrėjimą bei iš dalies domėjimąsi tradiciniais rašytiniais tinklaraščiais, tokiais kaip manasis. Gruodį vlogų tiek daug, kad sunku suspėti viską peržiūrėti, tad nusprendžiau sekti tik savo mėgstamiausias, tas, kurios kuria Vlogmas ir kitaip nei įprastai nesileisti į naujų youtuberių paieškas. Paprastai su Vlogmais prasideda mano rytai, kol mėgaujuosi rytine kava ir ruošiuosi į darbą. Tiesą pasakius, tai praktiškai vienintelis laikas, kai galiu sau leisti juos žiūrėti.

Kad jau prakalbau apie Vlogmas norėčiau su jumis, mielieji, pasidalinti savo ’16 VLOGMAS žiūrimiausiais, o tiksliau žiūrimiausiomis:

 

❄ Pirmoji jų – Prancūzijoje gyvenanti Milda iš kanalo FRESH LEMON DROP  (LT)

Be galo spalvinga, komunikabili ir įdomi asmenybė. Žmogus, su kuriuo tikrai būtų apie ką pakalbėti prie puodelio       kavos.

 

❄ VANIA FERNANDES (EN)

Labai nuoširdi ir turiu pridurti, be proto graži Portugalė gyvenanti Anglijoje.

 

❄ Laura iš kanalo LAURITTA (LT)

Tikras pozityvo užtaisas! Jeigu visi žmonės šypsotųsi tiek, kiek ji – pasaulis būtų daug gražesnis.

 

❄ Londone gyvenanti blogerė Gabrielė Gzimailaitė  (EN)

Puiki proga akies krašteliu išvysti kaip atrodo full time blogerių kasdienybė bei pajusti didmiesčio

gyvenimo ritmą.

 

❄ JENNY MUSTARD (EN)

Švedų kilmės vlogerė gyvenanti Vokietijoje. Tikra minimalistė ir perfekcionistė, kartu su vaikinu kurianti

itin profesionalų ir kokybišką vlogą; nuo stiliaus iki maisto gamybos patarimų.

 

Kad Kalėdų laukti būtų dar smagiau!

P.S Jeigu turite savų rekomendacijų kviečiu jomis pasidalinti komentaruose.

 

Su meile, L

755609d420717f03a3f4c89a0858bf9e
a

image source: pinterest.com

Please like & share:

Comments

comments

linselfportrait

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *