L’ORÉAL PARIS Infallible Lip Paint skysti lūpų dažai

Šia apžvalga su jumis ruošiausi pasidalinti jau  daugiau nei kelis menesius. Kodėl tiek uždelsiau?Hm. tikrai nežinai, matyt, vis tas laiko trūkumas. O naujų priemonių apie kurias noriu su jumis pasikalbėti vis daugėja, tad nėra ko laukti.

Apžvalgą apie L’ORÉAL PARIS Infallible Lip Paint pradėsiu nuo to jog nesu ir niekada nebuvau didelė lūpų blizgių mėgėja. Paprastai juos renkuosi tik tomis dienomis, kai plaukus susirišu į uodegėlę. Esu tikra, kad daugelis mane supras, nes tikrai ne viena iš jūsų esate susidūrusios su situacija, kai papūtus vėjui visos lūpos aplimpa plaukais. Ne itin malonus jausmas, tiesa? Tačiau pradėjusi testuoti Infallible Lip Paint supratau jog mano išankstinis nusistatymas buvo kiek skubotas. Visai ne be reikalo ši priemonė vadinama skystais lūpų dažais, o ne tiesiog blizgiu. Turite galimybę rinktis iš matinių (MATT), bei tirštų lūpų dažų efektą išlaikančių sodrių LACQUER atspalvių. Abi šios linijos pasižymi gana skirtingomis savybėmis, tačiau kaip bendrus teigiamus bruožus išskirčiau dailų ir minimalistinį įpakavimą, bei itin patogų, minkštą kirstą teptuką.

Mano išbandytas ir turiu pripažinti- pamiltas LACQUER 102 PINK LADY atspalvis yra gerai pigmentuotas, todėl ir spalva pasiskirsto lengvai bei tolygiai. Net ir be pieštuko pagalbos lūpos atrodo itin efektingai, o spalva išlieka iki trijų valandų. Įprastas lipnumas tikrai neišvengiamas, kaip pristato patys kūrėjai, tai – lako efektą suteikianti spalva. Pačios nuostabai, manęs tai nei kiek neerzino, nes šiuos lūpų dažus pamilau jau po pirmo naudojimo.

Su MATT atspalviais mano patirtis buvo kiek kitokia, ypač su violetiniu 207 WUTHERING PURPLE. Kad lūpos atrodytų efektingai ir ryškiai į pagalbą teks pasitelkti panašios spalvos pieštuką. Pati pastarojo pirkti tikrai neketinu, nes niekada nesižavėjau violetinės spalvos lūpomis. Man tai yra savotiškas gražių lūpų antonimas. Esu kur kas didesnė natūralių atspalvių gerbėja, tad ir 201 HOLLYWOOD BEIGE prisijaukinau gana greitai. Dažų perteklių nusausinus popierine servetėle lūpos tampa glotnios ir švelnios, o svarbiausia nei kiek neišsausėja, tačiau pati spalva išlieka labai trumpai. Kaip iš matinių lūpų dažų tikrai norėtųsi kur kas daugiau matiškumo bei pigmento.

Oficialų  L’ORÉAL PARIS Infallible Lip Paint  pristatymą ir naudojimo aprašymą galite rasti L’Oréal Paris.lt puslapyje.

 

Spalvingo pavasario!

Lina

IMG_0473

IMG_0468

IMG_1078m

201 HOLLYWOOD BEIGE

IMG_1083

207 WUTHERING PURPLE

IMG_1090

207 WUTHERING PURPLE IMG_1117

102 PINK LADY <3

 

 

Please like & share:

Comments

comments

linselfportrait

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *