L’Oréal Paris PURE CLAY KAUKĖS

 

Praėjusių metų pabaigoje L’Oréal pristatė naujasias Pure Clay molio kaukes. Sakau naujasias, nes socialinė medija vis dar netyla ir turbūt reta, kuri apie jas dar negirdėjo. Kadangi gyvenu Portugalijoje visos naujienos iš L’Oréal Lietuva atstovų mane pasiekia kiek vėliau, na ir žinoma, visada prieš aprašydama savo nuomonę esu linkusi ( jei priemonės tinka) jas testuoti gana ilgai. Toli gražu nesu veido kaukių ekspertė, kur kas daugiau patirties esu sukaupusi plaukų kaukių srityje, tad su dideliu džiaugsmu ir smalsumu savo vonios kambario lentynas papildžiau Pure Clay kaukėmis.

Ką jau ką, bet kaip net ir pačias paprasčiausias priemones pateikti tarsi prabangos prekes L’Oréal Paris žino. Itin dailus stiklinis įpakavimas tikrai paperka. Kaukes testavau po vieną, tačiau ateityje planuoju išbandyti multi-masking. Tai puiki išeitis jeigu jūsų veido oda, kaip ir manoji, tam tikrose zonose riebesne, o kitose gerokai sausesnė. L’Oréal Paris PURE CLAY liniją sudaro trys skirtingo poveikio molio kaukės, taigi apie kiekvieną atskirai.

 

___  .  ___

RAUDONA SKAISTINAMOJI KAUKĖ

Rašoma jog ji nušveičia negyvas odos ląsteles ir atkemša bei siaurina poras.

Esu pratusi geriausias priemones pasilikti apžvalgos pabaigai, tačiau šį kartą nusprendžiau jūsų nekankinti. Ši raudonoji kaukė man neabejotinai patiko labiausiai. Tiesa pasakius, bene vienintelė, pilnai atitinkanti itin gražų reklaminį aprašymą. Jį galite perskaityti čia.
Didelis pliusas dėl to, kad ši kaukė dar veikia kaip veido šveitiklis. O aš juos itin mėgstu. Taip pat, priemonė pasižymi maloniu ir neįkyriu kvapu. Ant pakuotės esančio skambaus užrašo GLOW nereikėtų suprasti tiesiogiai. Šiuo atveju šis žodis apibūdina švarią bei vienodesnio atspalvio odą t.y skaisčią odą.
Nuoširdžiai rekomenduoju.

IMG_2104

IMG_2118
IMG_2177
___  .  ___

ŽALIA VALOMOJI KAUKĖ

Skirta riebiai ir blizgiai veido odai.

Iš šios kaukės tikėjausi daugiausiai, kadangi mano veido oda riebaluojasi itin greitai. Ar priemonė padėjo išspręsti problemą? Ne, tačiau trumpalaikį matiškumo efektą pastebėjau. Būtų puiku jei jis dar ir ilgiau išliktų. Kaukė išties įsigeria ir džiūvimo procese išryškina visas poras, taip jas dalinai išvalydama. Tiesą pasakius, ši ir juoda detokso kaukė (aprašymas žemiau) mano odą veikia labai panašiai. Oda tampa švelni, stangresnė ir lygesnė liečiant.

Oficialų aprašymą skaitykite lietuviškame L’Oréal Paris puslapyje.

 

IMG_2107

___  .  ___

JUODA DETOKSO KAUKĖ

Sukurta blankiai ir nuovargio požymių turinčiai odai pagelbėti.

Tai juodoji L’Oréal versija, kuri labiausiai primena klasikinę ir tikrai ne kartą bandytą molio kaukę. Net ir kvapas panašus, tiesa, ne toks malonus kaip raudonosios. Nuplauti dėl itin tamsios spalvos buvo sunkiau nei kitas dvi. Susidarė įspūdis jog ši detokso kaukė stipriausiai veikia odą iš visų išbandytųjų, tad jos nerekomenduočiau itin sausos ir jautrios odos savininkėms/ams. Dar kurį laiką po nuplovimo jaučiau lengvą dilgčiojimą, tačiau oda akivaizdžiai pustoniu pašviesėjo ir tapo švaresnė. Ar odos pašviesėjimą vertinti kaip pliusą palieku spręsti jums.

 

IMG_2108

Tad jei iki šiol dar neteko išbandyti molio kaukių ir kaip tik galvojate vieną jų įsigyti, mano nuomone, L’Oréal Pure Clay linija tikrai verta dėmesio. Indelio užtenka gana ilgam, o svarbiausia kaukė dengiasi legvai bei tolygiai. Nesitikėkite stebuklų, tačiau iš asmeninės patirties švaresnę ir kur kas švelnesnę odą garantuoju.

Linkėjimai,
Lina
Please like & share:

Comments

comments

linselfportrait

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *