EUCERIN valomasis pienelis DERMATOCLEAN

 

Grožio tinklaraščiai, socialinė medija bei įvairūs žurnalai nuolatos mirga nuo patarimų kaip susikurti tobulą makiažą. Nuo Kardashian klano inspiruotų įvaizdžių iki natūraliai atrodančio makiažo, ir taip kiekvieną dieną per daug apie tai nesusimąstydamos varginame savo veido odą. Tačiau paskutiniu metu sąmoningai vis daugiau dėmesio pradėjau skirti odos priežiūrai, nei tobulam makiažui. Būtent dėl to šiame įraše norėčiau apžvelgti nesenai į mano rankas pakliuvusį sausai, taip pat  jautriai veido odai skirtą EUCERIN valomąjį pienelį DERMATOCLEAN.

Iki šiol teko išbandyti bent keletą valomųjų pienelių, tačiau kas kart nusivildavau ir grįždavau prie micelinio vandens, toniko ar paprasčiausio kokosų aliejaus. Vietoj to, kad makiažą nuvalytų iki šiol naudoti pieneliai jį išsklaidydavo po visą veidą, o tam, kad galutinai pašalinčiau makiažo likučius tekdavo gana ilgai pastovėti prie veidrodžio. To pasekoje veidas tapdavo visas raudonas ir sudirgintas. Ypač tai atsiliepdavo po fotosesijų, kai valydama makiažą sunaudodavau bent trečdalį vatos diskelių pakuotės, kol galiausiai pasiduodavau ir nuplaudavau veidą įprastu prausikliu.

Ir vis dėlto nusprendžiau šiai priemonei suteikti dar vieną šansą. Jau po pirmo naudojimo po mano padidinamuoju stiklu atsidūręs  DERMATOCLEAN pienelis man leido suprasti, kad anksčiaupaprasčiausiai nemokėjau tinkamai išsirinkti, o galbūt pagailėdavau pinigų geresnei priemonei įsigyti. Būtent taip susidariau klaidingą ir gana kategorišką nuomonę apie visus valomuosius pienelius.

Didžiausią įspūdį man paliko tai, kad EUCERIN DERMATOCLEAN yra visiškai bekvapis ir be jokių dažiklių. Pakuotė tvirta ir itin patogi naudoti. O svarbiausia pienelis visai nesunkiai nuvalo makiažą ir nealergizuoja mano gana jautrios veido odos. Įprastai po dušo ar nusivalius makiažą kitomis priemonėmis oda ima dilgčioti, taip reikalaudama drėkinamojo kremo, tačiau panaudojus EUCERIN pienelį pojūtis buvo visai kitoks. Oda tapo minkštesnė ir poreikio ją papildomai drėkinti neliko, kas man iš tiesų buvo labai neįprasta. Nieko panašaus iš valomojo pienelio nesitikėjau, tad esu labai maloniai nustebinta.

P.S Likusi lengvą lipnumą, kuris būdingas visiems pieneliams rekomenduoju atsargiai nuvalyti toniku ar vėsiu vandeniu.

Rūpinkitės savo veido oda!

 

Nuoširdžiai,

Lina

IMG_3422

IMG_3425

Kam įdomu, oficialų šios priemonės aprašymą bei sudedamąsias dalis galite rasti ČIA.

 

Please like & share:

Comments

comments

linselfportrait

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *