LANTERN SLEEVE TOP

 

Jei kas prieš gerus penkis metus man būtų parodęs šią pastelinę palaidinę su plačiomis rankovėmis, net nebūčiau pagalvojus jog apskritai kada nors kažką panašaus vilkėsiu. Tačiau, kaip jau turbūt žinot, su amžiumi mes bręstame ir mūsų skonis daugeliui dalykų keičiasi kartu. Puikiai pamenu kaip prieš keletą savaičių nekantravau ant savo darbo stalo išvysti siuntinį su jau minėtąja palaidine.

Turiu pripažinti, kad man tai buvo šioks toks stilistinis iššūkis. Ir ne dėl to, kad nežinočiau kaip ir prie ko derinti tokio tipo palaidinę, o dėl to, kad rūbų su kuriais, mano nuomone, ji turėtų atsiskleisti ir atrodyti patraukliausiai aš paprasčiausiai neturiu. Visų pirma ją įsivaizduoju su šviesiomis ir siauromis kelnėmis/džinsais itin aukštu liemeniu. Labai dažnai laikausi šios asmeninės taisyklės: platus viršus = siaura apačia ir atvirkščiai. Būtent siaurų džinsų itin aukštu liemeniu ieškau jau kurį laiką, tad tikiuosi greitu metu paruošiu dar vieną įdomesnį derinį su šia palaidine.

Eksperimentavimo etapas ieškant savojo stiliaus ar jo krypties kartais gali tapti šiokiu tokiu iššūkiu, tačiau tuo pačiu metu tai yra be galo įdomu. Svarbiausia – nebijoti sau iškelti šį iššūkį ir neužsidaryti savo komforto zonoje. Tik taip galime atrasti kas mums iš tikrųjų tinka ir išryškina gražiausius mūsų bruožus.

.

If someone like five years ago would have showed me this pastel blouse with wide sleeves and would have told me that I am going to wear it in the future, probably I would not believe. However, it’s quite obvious that our sense of style changes as we get older. Today I find this top super beautiful and I still remember how excited I was when I sow the packaged with it on my office desk. I couldn’t wait to wear it!

I have to admit, to style this wide sleeve top was a bit of a challenge for me. And not because I would not know how or what to combine with it, but because in my opinion I had nothing like that in my wardrobe so I could show the real beauty of it. I imagined it with light color, skinny and very high-waisted pants or jeans. By the way, quite often I like to follow this rule when wearing loose and tight clothes: loose top = tight bottom and the other way around. As the matter of fact, I have been searching for a new pair high-waisted pants for quite a while already, so hopefully in the near future I will style another outfit with this stunning lantern sleeve top.

I know that finding and refining personal style can be a struggle sometimes, but at the same time I find this period very exciting. The most important thing sometimes is to step out of your comfort zone and challenge yourself in order to find what suits and comforts you most.

 

Best wishes | Šilčiausi linkėjimai,

L.

 

 

top  SHEIN / pants H&M / sneakers PRIMARK /sunnies BESPOKE LISBON / 

bag HANDMADE – SEASON BLUSH

Please like & share:

Comments

comments

linselfportrait

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *