L’Oreal Paris Volume Million Lashes Feline ir Fatale blakstienų tušai

 

Blakstienų tušas – kone daugiausiai naudojama makiažo priemonė, tačiau apie juos man kalbėti visuomet sunkiausia. Kad ir kokia priemonė būtų, tiks ji ar ne, priklauso nuo kiekvienos mūsų veido odos savybių bei bruožų ypatumų. Tas pats tušas vienai gali pasirodyti puikus, o kitai, galbūt turinčiai retesnes ar trumpesnes blakstienas, prastas. Esu gana ilgų blakstienų savininkė, tad retai kada lieku nepatenkinta blakstienų tušu, ypač Lóreal. Pastarieji mano favoritai jau nuo tada, kai apskritai pradėjau naudoti pirmąsias makiažo priemones. Tad šį kartą norėčiau išsakyti savo nuomonę apie du, metu pradžioje pradėtus naudoti, tušus: L’Oreal Paris Volume Million Lashes Feline ir L’Oreal Paris Volume Million Lashes Fatale.

Turiu pripažinti, kad su Feline tušu susidraugavau tikrai ne iš karto. Sunkumų sukėlė neįprasta šepetėlio forma, tačiau pasipraktikavus pagaliau pavyko išgauti rezultatą, kuriuo likau patenkinta. Gamintojai žada atskirtas ir itin didelės apimties blakstienas. Dėl apimties šiek tiek nesutikčiau, tačiau blakstienas atskiria ir iššukuoja tikrai puikiai. Pastarosios atrodo maksimaliai ilgos ir užriestos. Esu natūraliau atrodančių blakstienų mėgėja, tad dieniniam įvaizdžiui ( kuris matomas nuotraukose apačioje) tušą paprastai dengiu tik dviem-trim brūkštelėjimais.

Vos atkimšus Fatale tušą pagalvojau: “Pagaliau klasikinis tiesus šepetėlis”. Jeigu ieškočiau naujo blakstienų tušo turbūt rinkčiausi būtent tokio tipo šepetėlį, nes tai visada atrodo saugiausias pasirinkimas, tačiau tikrai ne visada geriausias. Šepetėlis pasižymi trumpais ir gana retais šėreliais, tad blakstienoms suteikia apimties, tačiau menkai prailgina ir užriečia. Ši priemonė puikiai tinka tiems rytams, kai tenka verstis per galvą, kad greičiau išeiti iš namų ir besidažant vienintelis rūpintis dalykas yra tai, kaip neišsiterlioti ar neįsidurti į akį. Dėl savo paprastumo itin patogus naudoti.

Abu L’Oreal Paris Volume Million Lashes tušai lengvai nusivalo ir nealergizuoja.  Taip pat, aktualu pastebėti, jog jie pasižymi itin gerais dozatoriais; tušo pertekliaus ar gumulėlių ant šepetėlių nematyti. Dviejų visiškai skirtingų tekstūrų šepetėliai leisiantys sukurti, tiek dienai, tiek vakarui puikiai tinkamus įvaizdžius. Kantriai sekite gamintojo naudojimo nurodymus ir rezultatais tikrai liksite patenkintos. Abi priemonės vertos dėmesio, tačiau pati jau kelis mėnesius pirmenybę teikiu L’Oreal Paris Volume Million Lashes Feline blakstienų tušui.

 

Nuoširdžiai,

Lina

L’Oreal Paris Volume Million Lashes Feline

L’Oreal Paris Volume Million Lashes Fatale

 

Please like & share:

Comments

comments

linselfportrait

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *