´17 Metų pabaigos mėgstamiausi

Metų pabaigai nusprendžiau jog būtų smagu su jumis pasidalinti trumpa nuomone apie per paskutinįjį pusmetį labiausiai pamėgtas kosmetikos priemones. Šiais metais turėjau galimybę išbandyti išties daugybę naujienų, bet toli gražu ne visos buvo vertos apžvalgos. Pastebėjau, jog būtent paskutiniais metų mėnesiais pasirodžiusios makiažo priemonės man paliko didžiausią įspūdį. Kai rinka tokia perpildyta nustebinti vartotojus darosi vis sunkiau.

 

 

 •

Kompaktinė pudra Maybelline New York Super Stay 24H

Nežinau kiek yra naudingos 24 valandas išliekančios pudros, nes pati makiažą nusivalau vos tik grižus namo po darbo, bet ši Maybelline kompaktinė pudra kuo puikiausiai atitiko mano poreikius. Ją visad su kempinėle nešiojuosi rankinėje prireikus odos blizgesiui nuimti, o rytais padengiu šepetėlio pagalba. Iš visų penkių atspalvių mano veido odą labiausiai atitiko 20 CAMEO atspalvis, 10 IVOIRE pasirodė kiek per šviesus.

 •

L’oreal Voluminous Paradise Extatic blakstienų tušas

Jau labai ilgą laiką turėjau savo mėgstamiausią blakstienų tušą, tačiau esu atvira naujovėms ir mielai išbandau naujus produktus. Po pirmų kelių bandymų šis dailaus įpakavimo blakstienų tušas man didelio įspūdžio nepaliko, pasirodė kiek per skystas ir klampus. Produktas dengėsi labai gausiai ir blakstienos sulipdavo. Tačiau vos pasibaigus mano prieš tai naudotam tušui į rankas ir vėl pakliuvo pastarasis Lóreal Voluminous Paradise Extatic. Mano pačios nuostabai, po kelių savaičių pertraukos blakstienos dengėsi tobulai, supratau jog gerokai per greit ir visai be reikalo jį nugrūdau į stalčiaus gilumą. Minkštas klasikinis šepetėlis puikiai prailgina, užriečia ir tankina blakstienas. Kasdieniniam įvaizdžiui sukurti paprastai pasidažau vos keliais brūkštelėjimais, o ryškesniam makiažui sukurti drąsiai padengiu kelis sluoksnius. Puikus kainos ir kokybės santykis. Rekomenduoju.

 •

L´Oréal Paris Perfect Match maskuoklis

Tai pavadinčiau ne kaip kitaip, o meile iš pirmo žvilgsnio. Maskuoklis, kurį naudoju ir naudosiu tol, kol neatsiras kito geresnio. Lengvos konsistencijos, vidutiniškai maskuojanti priemonė puikiai pasiskirsto ir prisitaiko prie odos atspalvio. Šiuo metu naudoju patį šviesiausią IVOIRE atspalvį. Taip pat, verta paminėti itin patogų ir minkštą aplikatorių.

 •

Maybelline Super Stay Matte Ink lūpų dažai

Pabaigai palikau pati skaniausią kasnelį- tai jau visų pamilti matiniai Maybelline lūpų dažai. Turiu pripažinti, kad dar neteko naudoti taip ilgai išliekančių lūpų dažų. Padariau didelę klaidą pirmą kartą nusprendus juos išbandyti skubėdama į darbą, nes šiuos lūpų dažus reikia mokėti padengti itin tiksliai, suklydus taip lengvai nenuvalysite. Rekomenduoju pasirūpinti itin geru valomuoju makiažo pieneliu. Spalvos intensyvumas išlieka labai ilgai, kitaip tariant tol, kol nenuvalote. Pati asmeniškai ilgiausiai išbuvau apie 10-12 valandų naudodama apatinėje nuotraukoje matomą ir tamsiai raudoną atspalvį. Tiesa, po tiek laiko lūpos sučiaupimo zonoje neatrodė itin patraukliai.

Vos pasidažius jaučiamas lipnumas, kuris nesluoksniuojant produkto po 5-10 minučių dingsta, o vėliau tik šioks toks sausumas. Noriu patebėti, jog nereikėtų dažų pakartotinai dengti kelis kartus, užtenka vos vieno sluoksnio. Didžiausią įspūdį paliko ryškios ir tamsios spalvos, patys šviesiausi atspalviai, mano nuomone, nėra pakankamai pigmentuoti. Labai tikiuosi jog greit atsiras naujų, natūralesnių atspalvių, nes pusės esamų taip ir neprisijaukinau dėl itin intensyvinių spalvų.

 

 

 

Best wishes | Šilčiausi linkėjimai,

L.

 

Please like & share:

Comments

comments

linselfportrait

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *