Maybelline The City Kits Pink Edge šešėliai ir Total Temptation blakstienų tušas

Nuo pat metų pradžios Maybelline ir L’Oréal stebina išties intriguojančiomis kosmetikos naujienomis. Dėl laiko trūkumo uždelsiau jomis pasidalinti savo tinklaraštyje, tačiau vos radusi laisvą pusvalandį nusprendžiau jį paskirti būtent kelių naujų produktų apžvalgai. Tad apie viską nuo pradžių.

Šiandien noriu pristatyti dar sausio mėnesį gautas kosmetikos priemones:  Maybelline The City Kits Pink Edge  šešėlių/skaistalų paletę ir Total Temptation blakstienų tušą. Verta paminėti, kad tai jau ketvirtoji mano turima Maybelline akių šešėlių paletė, tad natūraliai imu jas lyginti tikėdamasi įžvelgti kokybės skirtumus. Pirmasis man itin svarbus aspektas yra spalvos. Esu tikra, kad prieš įsigydama tiek daug rožinių/rausvų atspalvių turinčią paletę ilgai dvejočiau, vis tas konservatyvumas ir požiūris į viską iš praktiškosios pusės. Tačiau dabar puikiai suprantu jog visai be reikalo, nes, kaip jau esu sakiusi praėjusiose įrašuose, kartais labai sveika išeiti iš savo komforto zonos ribų. Ilgą laiką iš principo nemėgau rožinės spalvos, tačiau kasdien susidurdama su spalvomis, jų derinimu, rodos, prisijaukinau bei pamilau šią spalvą. Tikrai nekalbu apie “barbišką” rožinę, o apie itin gerai išieškotus, tokius kaip Maybelline The City Kits Pink Edge atspalvius. Paletėje taip pat yra hightliteris bei skaistalai, tačiau kur kas dažniau juos naudoju kaip papildomas šešėlių spalvas.

Antrasis aspektas – spalvų pigmentiškumas. Maybelline niekad nepasižymėjo itin gerai pigmentuotais šešėliais ir mano nuomone, kur kas geriau dengiasi pirštų pagalvėlemis nei šepetėliu. Ttačiau naujoji paletė pasirode kiek mažiau biri nei pastarosios.  Nors matiniai atsplaviai vos perbraukus šepetėliu vis dar labai dulka, blizgūs – be priekaištų.

 

Antroji naujiena – Total Temptation blakstienų tušas. Tikrai neperspausiu pasakydama, kad blakstienų tušai yra stiprioji Maybelline kompanijos  pusė. Visada jų laukiu ir tikrai nepamenu nei vieno tušo kuriuo bučiau visiškai nusivylusi. Jau antrą savaitę naudoju Total Temptation ir mano atsiliepimai patys geriausi.  Klasikinis ir beje, mano mėgstamiausio tipo šepetėlis puikiai tankina ir didina blakstienų apimtį. Tušas nebyra, todėl tiek pasidažius lengvai, tiek sukūrus kiek dramatiškesnį įvaizdį – blakstienos atrodo puikiai visą dieną. Informacijos, kad tai būtų vandeniui atspari priemonė neradau, bet palyginus su mano paskutiniu naudotu blakstienų tušu  L’Oréal Lash Paradise, kuris kuo puikiausiai nusiplaudavo su vandeniu tiesiog prausiantis po dušu, Total Temptation nusivalo tik su makiažui valyti skirtomis priemenėmis. Pati asmeniškai naudoju Eucerin Dermatoclean pienelį, apžvalgą galite rasti ČIA.

 

Šį kartą tiek, sekantis įrašas apie kitas Maybelline bei L’Oréal  naujienas pasirodys jau balandžio mėnesį.

 

Best wishes | Šilčiausi linkėjimai,

L.

 

Please like & share:

Comments

comments

linselfportrait

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *