Maybelline New York Tattoo Brow ilgalaikiai antakių dažai

Turiu pripažinti, kad Maybelline New York Tattoo Brow ilgalaikiai antakių dažai buvo viena laukiamiausių metų naujienų. Oj kaip nekantravau juos išbandyti, ypač matydama kaip kitos tinklarštininkės jau dalinasi savo įspūdžiais socialinėje medijoje. Tačiau iš kitos pusės, laukdama kol Maybelline naujienos atkeliaus iki mano kosmetinės turėjau progą pasisemti patarimų iš šią priemonę jau išbandžiusių merginų. O tai tikrai išėjo į naudą, nors pirmą kartą aplikuojant dažus rankos vis tiek drebėjo: “O jeigu nubrėšiu kreivą liniją ir nenusivalys?”- tokios ir panašios mintys sukosi mano galvoje. Numanau, kad beveik visos pirmąjį kartą susidūrė su tokiomis pačiomis baimėmis.

Taigi, pirmiausia tas, kurios apie šią priemonę dar negirdėjo noriu supažindinti su ilgalaikiais nulupamais Maybelline antakių dažais. Procesas gana paprastas: atkartojant savo antakių liniją aplikatoriumi gausiai tepti pasirinkto atspalvio dažus ir palaikius bent 20 minučių – nulupti. Tiesa, aplikatorius man pasirodė kiek per platus, tad į pagalbą užbaigimui pasitelkiau itin plonyti akių pravedimo teptuką. Visa tai reikėtų padaryti ilgai nedvejojant, nes dažas pradeda džiūti ir pakartotinai užtepti ant viršaus gali būti sunkiau. Jeigu tavo antakiai kaip ir manieji vietomis yra retesni, rekomenduoju nebijoti ir produktą aplikuoti kiek gausiau spustelint ties tomis vietomis, kurias norite užpildyti. Pirmą kartą to nepadariau, todėl rytais tekdavo antakius papildomai padailinti rudais antakių šešėliais.

Kalbant apie spalvas, nors iš pat pradžių bijojau, kad dark brown atspalvis bus per tamsus, iki šiol naudoju būtent jį. Nuotraukose matote mano pirmąjį bandymą su light brown atspalviu, kuris deja dėl savo rausvumo ilgainiui neatrodo taip natūraliai kaip norėtųsi. Tiesa, susidarė toks įspūdis, kad būtent tamsūs antakių dažai išlieka ilgiau. Norint kuo ilgiau išlaikyti spalvos intensyvumą rekomenduoju antakių zonoje nenaudoti stiprių makiažo valiklių. Pats efektingiausias rezultatas išlieka pirmąsias dvi dienas, tačiau pati spalva matoma iki keturių dienų.

Maybelline New York Tattoo Brow ilgalaikiai antakių dažus naudoju jau apie tris savaites ir tikrai nežadu nustoti. Tvarkingi ir paryškinti antakiai man suteikia itin daug pasitikėjimo savimi. Savaitgaliais atsikėlus ryte tam, kad jausčiausi puikiai belieka susišukuoti plaukus ir plačiai nusišypsoti. Vasara ir maudyniu sezonas jau visai ne už kalnų, tad artilerijai paildyti belieka surasti gerą vandeniui atsparų blakstienų tušą. Jau visai neužilgo papsakosiu apie naująją vandeniui atsparaus L’Oréal Paris Paradise Extatic blakstienu tušo versiją.

 

Best wishes | Šilčiausi linkėjimai,

L.

 

PRIEŠ

SU PRIEMONE

PO

P.S Antrojo bandymo metu pavyko suformuoti dailesnę antakių liniją.

Please like & share:

Comments

comments

linselfportrait

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *